Technológie, s ktorými pracujeme

Kvalitné technológie patria k našej výrobe nábytku. Vo výrobnej hale v Nitre sa u nás nachádza hneď niekoľko technologických prístrojov, ktoré nám pomáhajú pri celom procese výroby. Radi by sme vám bližšie popísali naše tri dominantné “mašiny”, ktoré sú výnimočné pre svoju detailnú presnosť a špeciálne zaobchádzanie.

Nesting H80

Obľúbeným a časovo najviac vyťaženým prístrojom je v našej výrobe práve Nesting H80 od výrobcu drevoobrábacích strojov, spoločnosti Felder. Vybrali sme si ho kvôli viacerým inovatívnym funkciám, ktorými disponuje. Tou najhlavnejšou je, že poskytuje presné zónovanie materiálu pri výrobe, takže minimalizuje odpad a tým šetrí zákazníkovi náklady.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Felder patrí medzi popredné prémiové značky, ktoré spĺňajú najvyššie súčasné štandardy na trhu. Okrem ukážkovej rakúskej kvality a precíznosti disponuje aj softvérovými nástrojmi, automatizačnými riešeniami a 3D dátami pre maximálnu produktuvitu a inžiniersku presnosť počas celej výroby požadovaného nábytku.

POZRITE SI VIDEO Z VÝROBY

Tempora 60.06L

Dôležitou súčasťou našej dielne je aj tento “nenápadný” stroj nazývaný Tempora 60.06L. Jeho hlavnou úlohou je detailné opracovanie hrán a následné lepenie požadovaných hrán na vyrobených častiach nábytku. Vlastnosti, vďaka ktorým je výnimočný a zároveň mimoriadne efektívny sú predovšetkým – rýchlosť, flexibilita, produktivita a úplná inžinierska presnosť.

Tempora 60.06L má pevný dizajn s prémiovými komponentmi, ktorý spĺňa vysoko profesionálny štandard. Disponuje aj moderými a optimalizovanými agregátmi na spracovanie hrán spolu s flexibilným telom, a tak spolu zaručujú absolútnu stabilitu a presnosť aj pri najvyšších rýchlostiach spracovania. Podobne ako aj Nesting H80 ponúka vysokú kvalitu a mimoriadnu detailnosť z Rakúska.

POZRITE SI VIDEO Z VÝROBY

Felder K 740 S

Kvalitná formátovacia píla s vybavením Auto rip fence u nás rozhodne nesmie chýbať, keďže počas každej výroby nábytku dbáme na špeciálnu presnosť a detaily. Píla Felder K 740 S a jej inovatívne riešenia detailov boli zostrojené na základe 60-ročných skúseností, ktoré sú zahrnuté už v jej štandardnej konfigurácii. Auto rip fence zabezpečuje presnosť rezu na desatinu milimetra, a to s pomocou špičkového pravítka, sprevádzaným elektrickým motorom. Táto funkcia je veľkým plusom  pre každého výrobcu nábytku na mieru.

Formátovacia píla z Rakúska je na trhu obľúbená aj vďaka svojej prvotriednej rýchlosti, spoľahlivosti a presnému rezaniu budúceho nábytku. Obsahuje výkonnú kotúčovú pílu, vysoko kvalitný liatinový stôl a bezpečnostné prvky akým je napríklad praktický sklopný ochranný kryt v hornej časti píly. Felder K 740 sa môže pýšiť aj svojím ukážkovým výkonom, efektivitou, pohodlným obsluhovaním a moderným dizajnom. Interér na mieru nebol nikdy presnejší.

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality