Bežné obývacie steny, ktoré sa vyrábajú sériovo, nemusia vždy sedieť do vašej obývacej izby. Nábytok na mieru, však bude sedieť vždy! Obývacie izby vám navrhneme a vyrobíme podľa vášho vlastného vkusu a predstavy na centimeter presne. Radi vám individuálne prispôsobíme aj jednotlivé časti nábytku, či už sa jedná o poličky, skrinky, svetelné doplnky a mnoho ďalšieho.

Kontaktujte nás ešte dnes a nábytok na mieru do obývacej izby bude u vás doma čo nevidieť.

obyvacia izba na mieru nitra
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Obývacie zostavy u našich spokojných klientov

Povedzte nám ako si predstavujete svoju vysnívanú obývačku a o všetko ostatné sa postaráme MY. Poradíme vám so správnym umiestnením jednotlivých častí nábytku z hľadiska praktického rozloženia, ale aj z hľadiska dizajnovej harmónie.

Samozrejme dizajn celej obývacej izby si môžete navrhnúť podľa seba v ľubovoľnom štýle a technickom prispôsobení. Pozorne vás vypočujeme, zrealizujeme zmeranie zadarmo a následne vám vyhotovíme 3D návrh, ktorý vám pošleme na schválenie.

Nábytok na mieru nekončí len pri obývacej stene! Radi vám v obývacej izbe realizujeme aj:

 • Skrinku pod televíziu
 • Zástenu za televíziou
 • Lamely podľa výberu
 • Komodu na mieru
 • Konferenčný stolík
 • Poličky podľa výberu
 • Kompletnú obývaciu zostavu
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Máte už predstavu o svojej obývacej izbe? Práve nastal čas ju zrealizovať.

Váš vysnívaný nábytok do obývačky, môže byť realitou čo nevidieť. Ak už máte predstavu o tom, ako by mala vyzerať vaša budúca obývacia izba, radi vám ju navrhneme a zrealizujeme podľa požiadaviek na mieru. A ak ešte stále váhate nad tým správnym rozložením či dizajnom, náš tím vám navrhne riešenia na mieru a rád zodpovie na akékoľvek otázky.

Nezabúdajte, že obývacia izba je centrom domova, kde sa stretáva celá rodina, priatelia, či akákoľvek iná návšteva. Kvalitný a dizajnový nábytok vám tieto spoločne strávené chvíle len spríjemní a samozrejme navodí aj príjemnú atmosféru. Radi vám obývaciu izbu doplníme o štýlovú obývaciu stenu na mieru, skrinku pod televíziu na mieru, komodu na mieru, vstavanú skriňu s veľkým úložným priestorom na mieru, o poličky a konferenčný stolík na mieru.

Už teraz sa tešíme na spoluprácu!

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality