Chcete vo svojej spálni a detskej izbe využiť priestor čo najefektívnejšie? Naša architektka vám rada navrhne kvalitné riešenia na mieru a náš tím odborníkov, vám všetko do bodky zrealizuje.

Nábytok do spálne a detskej izby vám bude sedieť na centimeter presne. Kontaktujte nás a svoju pohodlnú posteľ, štýlový písací stolík, či veľkú vstavanú skriňu s množstvom úložného priestoru, môžete mať u vás doma čo nevidieť.

policky a skrina do spalne
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Spálne a detské izby u našich spokojných klientov

Viete čo majú spoločné spálne a detské izby? V obidvoch miestnostiach hrá dôležitú úlohu rozmiestnenie nábytku a množstvo úložného priestoru! V spálni a detskej izbe je potrebné využiť priestor čo najefektívnejšie, vzhľadom na uskladnenie osobných vecí, hračiek či oblečenia. Radi vám navrhneme to najlepšie riešenie, ktoré bude zodpovedať na mieru k vášmu interiéru, pričom bude obsahovať aj množstvo úložného priestoru pre vaše, ale aj detské potreby.

Povedzte nám o svojich predstavách viac a o všetko ostatné sa postaráme MY. Zodpovieme vám na všetky otázky, nájdeme vhodné riešenia, poradíme vám so správnym rozložením a harmonickým dizajnom jednotlivých častí nábytku.

Chcete svoju spálňu a detskú izbu zariadiť kompletne na novo, alebo ju doplniť o vybrané časti nábytku? Radi vám pomôžeme s :

 • Manželskou a detskou posteľou
 • Vstavanou skriňou na mieru
 • Šatníkom na mieru
 • Komodou podľa výberu
 • Písacím stolíkom
 • Poličkami na mieru
 • Skrinkou pod televíziu
 • Doplnkami v podobe osvetlenia, zásteny alebo lamelov
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Interiérový dizajn vám prispôsobíme na mieru

Spálňa a detská izba patria medzi dôležité miestnosti interiéru, avšak mať v nich len pohodlnú posteľ a matrac nestačí! Významnou súčasťou týchto izieb by mal byť aj nábytok, ktorý korešponduje s vašimi predstavami a vkusom.

Ak preferujete rozumné, a zároveň dizajnové a efektívne rozloženie nábytku v spálni alebo detskej izbe, neváhajte nás kontaktovať. Špecializujeme sa na kompletné zariadenie jednotlivých izieb, ale aj na samostatné zostavy nábytku na mieru. Ako sme spomínali vyššie, radi vám zhotovíme manželskú posteľ na mieru, detskú posteľ na mieru, vstavanú skriňu na mieru, šatník na mieru, písací a pracovný stolík na mieru, komodu na mieru, nočné stolíky na mieru, poličky, skrinky a zásteny na mieru.

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality