Ako docieliť, aby rutinná práca v kancelárii bola príjemným zážitkom? Úplne jednoducho, tým správnym nábytkom! Najdôležitejšie predsa je, aby ste sa vy sami vo svojom pracovnom priestore cítili príjemne a pohodlne. A prečo je kancelársky nábytok na mieru tým najlepším pomocníkom? Skvele vám pomôže pri detailnej organizácii vašich kancelárskych vecí, tým pádom aj v organizovaní svojej práce. Budete tak oveľa spokojnejší a produktívnejší zároveň.

Povedzte nám viac o svojej vysnívanej kancelárii na našom telefónnom čísle +421 903 250 028, alebo nás navštívte priamo v našej kancelárii v Nitre. Budeme sa tešiť!

kancelaria na mieru nitra
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Kancelárie u našich spokojných klientov

Sme si vedomí, že zariadenie svojej domácej pracovne, či oficiálnych kancelárskych priestorov pre viac ľudí, vie nejedného človeka potrápiť. Držíme sa však toho, že každá dobrá kancelária by mala byť vybavená kvalitným nábytkom, ktorý vyhovuje jeho užívateľovi. Okrem toho nezabúdame ani na úložisko pre dokumenty, tlačiareň a ostatné kancelárske potreby, ktoré sú dôležitou súčasťou každej kancelárie.

Máte už predstavu o nábytku do svojho pracovného kútika? Potom je to skvelé a môžeme sa ihneď pustiť do práce! Ak ale ešte stále váhate nad dizajnom alebo technickom rozložení, pokojne sa na nás obráťte TU. Naši odborníci vám radi poriadia, čo sa týka technického prispôsobenia nábytku, ale aj dizajnovej stránky.

Vyberte si už teraz svoj nový nábytok do kancelárie! Radi vám vyrobíme

 • Kancelársky stôl podľa výberu
 • Dizajnové regály
 • Poličky na mieru
 • Vitríny
 • Skrinky
 • Úložné kontajnery s kolieskami
 • Boxy podľa výberu
 • Nadčasové doplnky (LED osvetlenie, zásteny, lamely)
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Kancelársky nábytok so všetkým čo potrebujete

Nič nie je lepšie ako príjemné pracovné prostredie, v ktorom sa môžete naplno realizovať. Radi vám pomôžeme s vyhotovením kancelárskeho nábytku presne na mieru, podľa vašich nárokov a požiadaviek. Vašim priestorom prispôsobíme úložný priestor na všetky potrebné kancelárske potreby, ktoré dennodenne využívate.

Dôležitý je aj voľný priestor na vašom pracovnom stolíku, ktorý taktiež berieme do úvahy. Ako výrobca nábytku z Nitry, vám vieme v krátkej dobe zrealizovať kompletný nábytok na mieru do kancelárie. Konkrétne nábytok, ktorý sme spomínali vyššie, a to kancelárky stôl na mieru, dizajnové regály na mieru, poličky na mieru, vitríny na mieru, úložné kontajnery na mieru s kolieskami a rôzne boxy na mieru.

Nezabudnite si o nás prečítať viac na nasledujúcom odkaze. Tešíme sa na spoluprácu!

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality