Chcete mať doma moderný konferenčný stolík, veľký kuchynský stôl, dizajnový písací stôl, či elegantné nočné stolíky, ktoré budú dokonale ladiť k vašej spálni? Alebo skôr hľadáte štýlovú komodu na mieru do vašej obývačky, chodby, či detskej izby? Prípadne uvažujete nad dverami, ktoré budú na milimeter presné?

Stačí ak nás kontaktujete a nový stôl, komodu, či dvere budete mať v interiéri čo nevidieť.

stol do detskej izby
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Stoly, komody a dvere u našich spokojných klientov

Potrebujete na svojom pracovnom stole dostatok priestoru pre rôzne dokumenty, tlačiareň, či iné kancelárske potreby? Stolík na mieru radi prispôsobíme vašim individuálnym požiadavkám a priestoru, v ktorom sa bude budúci stôl nachádzať. Záleží nám na vašej spokojnosti, a tak je na vás či potrebujete rohový alebo klasický, kuchynský, barový, konferenčný, či detský stolík so špeciálnym dekorom. Každý jeden vám do detailu prispôsobíme na mieru.

Nemáte doma dostatok úložného priestoru? Potom určite zvážte komodu na mieru. Okrem stolov sa špecializujeme aj na komody, ktoré si nájdu svoje praktické využitie v každej miestnosti. Množstvo ľudí dnes vyhľadáva túto možnosť, nakoľko je vhodné do nej uložiť množstvo vecí od oblečenia až po rôzne bytové dekorácie či dokumenty. Svoje využitie bude mať komoda v obývačke, spálni, detskej izbe, ale aj na chodbe.

Chcete doma elegantné dvere, ktoré budú dokonade ladiť so zvyškom interiéru? Smelo nás kontaktujte a dvere vám rýchlo a bez problémov vyrobíme a osadíme! Ako iste viete, dvere sú dôležitou súčasťou každého domu a bytu, pričom slúžia ako výborný pomocník na oddelenie svojho osobného priestoru a súkromia. To ocenia najmä tínedžeri a ľudia, ktorí preferujú prácu z domu. Dizajn dverí si zvolíte podľa vlastného uváženia a samozrejme k tomu prispôsobíme aj štýl kľučiek.  

Počas našej spolupráce sa môžete spoľahnúť na:

 • Priateľský prístup
 • Individuálne riešenia
 • 100%-nú presnosť
 • Profesionálnosť
 • Moderný dizajn
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Nábytok na mieru do každej miestnosti

Stolíky, komody a dvere na mieru si nájdu svoje využitie v každej miestnosti. Veď usúďte sami… Dvere na mieru sa hodia do každej jednej miestnosti, pričom ich dokonale prispôsobíme aj vašej zárubni. Dizajn si môžete samozrejme navrhnúť sami. Je na vás či bude korešpondovať s dizajnom interiéru alebo naopak vytvorí kontrast.

V každom interiéri by nemala chýbať ani praktická a šikovná komoda. Komody na mieru sú vhodné skutočne do každej miestnosti, kde vyhľadávate ďalší priestor na uloženie svojich vecí. Okrem nich nájdeme v každej miestnosti aj stolíky. Hovoríme napríklad o kuchynskom stole na mieru, pri ktorom sa stretáva celá rodina, písacom stolíku na mieru v detskej izbe, konferenčnom stolíku na mieru, či dokonca barovom stolíku na mieru v obývačke alebo nočných stolíkoch v spálni. Všetky tieto varianty vám radi vyrobíme na mieru, presne podľa vášho želania, vkusu a vybraného dizajnu.

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality