Chcete zanechať dobrý prvý dojem a privítať svoju návštevu na úrovni hneď od dverí? A navždy vyriešiť problém s uskladnením oblečenia, obuvi a ostatných vecí? Predsiene na mieru dokážu hravo vyriešiť obidve možnosti.

Kontaktuje nás ešte dnes s vašimi predstavami a my sa čo nevidieť pustíme do vašej chodbovej zostavy, vstavanej skrine, šatníka a skriniek na mieru.

predsien na mieru
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Predsiene u našich spokojných klientov

Každý vstupujúci si už pri dverách všimne vašu predsieň, pričom dojem z tejto miestnosti sa už automaticky prenáša aj na ostatné izby v interiéri. Ak ale čítate tieto riadky, určite to nechcete nechať len tak na náhodu, z čoho sa veľmi tešíme. Originálny nábytok v nadčasovom dizajne je tým najlepším riešením pre váš nový domov.

Smelo nás kontaktujte s vašimi predstavami a o všetko ostatné sa postaráme MY. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, všetko vám radi zodpovieme.

V rámci predsiene vám vieme do detailu navrhnúť a zrealizovať:

 • Kompletnú predsieňovú zostavu
 • Predsieňovú stenu
 • Štýlový botník
 • Závesný panel so zrkadlom
 • Úložnú skrinku
 • Moderný šatník
 • Vstavanú skriňu na mieru
 • Nadčasové doplnky (lamely, sedenie, LED osvetlenie)
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Predsieň na mieru do vášho domova

Predsieň na mieru dokáže prakticky a elegantne vyriešiť celkový vzhľad akéhokoľvek vstupného priestoru. Okrem toho rieši problém aj s usporiadaním obuvi a oblečenia, s ktorým už viac do budúcnosti nebudete mať žiadny problém. Predsieň je možné obohatiť aj o elegantné a štýlové osvetlenie, na ktoré nedá dopustiť množstvo našich klientov.

Je na vás či si zvolíte svetlé a čisté dekory, tie tmavšie, alebo tie s prírodným charakterom. Samozrejme je tu možnosť aj ich kombinácie alebo doplnenia trendy drevených lamelov, ktoré dodajú krásny a harmonický kontrast vašej predsieni. Radi vám navrhneme a s našim tímom zrealizujeme:  predsieňovú stenu na mieru, botník na mieru, závesný panel so zrkadlom na mieru, úložnú skrinku na mieru a samozrejme kompletnú predsieňovú zostavu na mieru. Skrine a šatníky na mieru vám vieme prispôsobiť aj s priestorom na sedenie.  

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality