Úložného priestoru nie je nikdy dosť! Vstavané skrine, šatníky a knižnice z bežnej sériovej výroby častokrát nepokryjú všetok dostupný priestor v miestnosti, ktorý by sa dal využiť oveľa efektívnejšie. Nábytok na mieru preto dnes vyhľadáva čoraz viac ľudí, ktorí chcú svoj interiér zariadiť plnohodnotne, štýlovo a na centimeter presne.

Budete aj vy patriť medzi rodinu našich spokojných zákazníkov? Kontaktujte nás ešte dnes.

vstavana skrina do spalne
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Vstavané skrine, šatníky a knižnice u našich spokojných klientov

Predstavujete si už teraz vo svojej spálni alebo chodbe šatník so širokými dverami, ktorý bude zdobený elegantnými rukoväťami, pričom by vnútri disponoval veľkým priestorom na uskladnenie oblečenia, topánok a kabeliek? Alebo uvažujete o knižnici s vysokými poličkami a príjemnou hladkou textúrou? Povedzte nám viac o svojich predstavách a náš tím sa postará o zrealizovanie každého detailu.

Vedzte, že kvalitná literatúra predsa potrebuje aj svoje dôstojné miesto na uskladnenie. Radi vám navrhneme a zrealizujeme knižnicu na mieru, podľa vášho štýlu a predstáv. Vstavanú skriňu na mieru určite ocení nejeden majiteľ, ktorý chce využiť svoj domáci priestor na milimeter presne a čo najefektívnejšie. Šatníkom na mieru zase nepohrdne nejedna žena, ktorá dbá na dostatok úložného priestoru, veľké police či vzdušnosť celého priestoru.

Kontaktujte nás ešte dnes a my vám navrhneme to najlepšie riešenie pre váš domov.

Výhody vstavaných skríň, šatníkov a knižníc na mieru:

 • Prispôsobenie na mieru
 • Originálny dizajn
 • Vlastný výber dekorov
 • Riešenie detailov
 • Spolupráca s odborníkmi
 • 100%-ná precíznosť a presnosť
 • Individuálny prístup
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Obohaťte svoj interiér nábytkom na mieru

Počas každej realizácie si dávame striktne záležať na presnosť a detaily pri práci. Záleží nám na vašej 100%-tnej spokojnosti a na dokonalom finálnom výsledku, ktorý vám odovzdáme. Môžete si u nás objednať aj tzv. čerešničku na torte v podobe štýlového LED osvetlenia, ktoré posunie váš nábytok na iný level a zároveň mu dodá veľmi príjemný nadčasový šmrnc.

Ako západoslovenský výrobca nábytku na mieru vám radi poskytneme: návrh a výrobu vstavaných skríň na mieru, šatníkov na mieru a knižníc na mieru, ktoré budú v súlade s vašimi potrebami a vkusom. Štýl, farebnosť, či doplnenie ďalších dizajnových častí (akými sú napríklad zabudované police na boku zostavy) si môžete určiť, podľa vlastného uváženia.

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality