Máte vo svojej kúpeľni málo priestoru k dispozícii a neviete ako to rozumne vyriešiť? Kúpeľne na mieru sú tu práve od toho! Vyhotovíme vám 3D vizualizáciu vašej novej kúpeľni, kde na mieru prispôsobíme dizajn jednotlivých kusov nábytku a samotnú výrobu poličiek, skriniek či zrkadiel.

Kontaktujte nás ešte dnes a my sa ihneď pustíme do vášho kúpeľňového nábytku na mieru.

kupelna na mieru
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Nezáleží na tom či prerábate interiér staršej alebo chcete zariadiť svoju novú kúpeľňu od základov. Podľa vášho želania vytvoríme 3D návrh nábytku v kúpeľni, ktorý bude zodpovedať vašim reálnym priestorom. Postaráme sa o využitie každého centimetra vo vašej kúpeľni, aby na jednej strane disponovala priestranným rozložením nábytku a vzdušnosťou, ale na druhej strane aby obsahovala čo najviac úložného priestoru a kvalitného využitia.

Povedzte nám viac o svojich predstavách a všetko ostatné zariadime za vás. Nemusíte sa už ničím zaoberať a stresovať. Garantujeme vám hladký priebeh celej realizácie, odpovede na všetky vaše otázky a príjemný profesionálny prístup.

Čo môžete očakávať od nového nábytku v kúpeľni?

 • Štýlový dizajn
 • Riešenia na mieru
 • Vyšší komfort
 • Viac úložného priestoru
 • Viac priestranstva v kúpeľni
 • Kvalitné materiály
 • Nadčasové doplnky (lamely, LED osvetlenie)
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Nábytok do kúpeľne môže byť u vás už čoskoro

Spoločne sa dohodneme na tom najlepšom termíne, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám a nábytok do kúpeľne vám presne do tohto dátumu aj odovzdáme a namontujeme. Počas každej realizácie dbáme na kvalitné materiály a komponenty, ktoré vydržia niekoľko rokov aj pri každodennom používaní.

Pre ešte krajší výsledok, odporúčame zakomponovať aj kvalitné svetelné doplnky, ktoré si môžete stmaviť a zosvetliť podľa vašej potreby. Okrem toho vám do kúpeľne vieme zrealizovať kompletné kúpeľňové zostavy na mieru alebo jednotlivé časti nábytku na mieru. Konkrétne kúpeľňovú skrinku na mieru, skrinku pod umývadlo na mieru, závesnú skrinku na mieru, samostatnú stojacu skrinku na mieru, pričom vám po dohode vieme zrealizovať aj sklené dreve či zrkadlo na mieru.

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality