Chcete mať originálnu a štýlovú kuchyňu, na ktorú sa nebudete vedieť vynadívať a ktorá zapadne presne na centimeter do vášho interiéru? Naši skúsení majstri na výrobu nábytku, vám vytvoria kuchynskú linku na mieru a prispôsobia tomu aj tie najmenšie detaily podľa vašich požiadaviek!

Povedzte nám viac o svojej vysnívanej kuchyni na našom telefónnom čísle +421 903 250 028, alebo nás navštívte priamo v našej kancelárii v Nitre. Budeme sa tešiť!

kuchyna na mieru nitra
 • Zameranie zadarmo
 • Rýchla komunikácia
 • Dodržanie termínu
 • Kvalitné materiály
 • Čisté pracovisko
 • Hladký priebeh

Kuchyne u našich spokojných klientov

Povedzte nám ako si predstavujete svoju vysnívanú kuchyňu a o všetko ostatné sa postaráme MY. Zodpovieme vám všetky otázky, poradíme vám s harmonickým umiestnením jednotlivých častí nábytku, ale aj z hľadiska praktického rozloženia spotrebičov.

Vidíte sa už teraz vo veľkej kuchyni s rozsiahlym úložným priestorom alebo skôr v menšej, kde budete mať všetko poruke? Nech si vyberiete akúkoľvek variantu, vedzte, že počas každej realizácie dbáme na kvalitné materiály a komponenty, ktoré vydržia niekoľko rokov aj pri každodennom používaní.

Máte svoj obľúbený štýl? Radi vám zrealizujeme nábytok v:

 • Industriálnom štýle
 • Škandinávskom štýle
 • Rustikálnom štýle
 • Provensálskom štýle
 • Modernom štýle
 • Vašom ľubovoľnom štýle
 • Dlhá životnosť
 • Moderné prevedenie
 • Technické prispôsobenie
 • Vlastný dizajn
 • Inteligentné riešenia

Povedali o nás

Adam Manko
Adam Manko
2023-04-13
Na základe odporúčania od môjho známeho sme oslovili spoločnosť SHARKY WOOD DESIGN ohľadom objednávky na zhotovenie atypického nábytku na mieru. A urobili sme dobre. Spoznali sme spoločnosť, ktorá pracuje profesionálne, počúva zákazníka, jeho požiadavky a predstavy, je komunikatívna, bez ťažkostí vykonáva úpravy projektu na základe meniacich sa požiadaviek zákazníka, dodáva obrázky produktu a - samozrejme - cenovú kalkuláciu. Spoločnosť drží časový plán výroby. Finálny výrobok je zhotovený z kvalitných materiálov a s dôrazom na kvalitu výroby. Úplná spokojnosť. Roman Švihorík
Róbert valent
Róbert valent
2023-03-23
Firma nám robila veľkú komodu.Bezproblémová komunikácia,prozákaznícky prístup,rýchla výroba aj montáž.Pri najbližšej príležitosti ich služby využijem znova.Firmu určte odporúčam.
Lenka Horvathova
Lenka Horvathova
2023-03-20
Sharky wood design je skupina ústretových, pracovitých a profesionálnych ľudí s ochotou zrealizovať vaše predstavy na maximum. Ďakujem im za čas, ktorý venovali každej maličkosti, vďaka ktorej je výsledný dojem úžasný. Premyslené detaily a kvalitné materiály s kovaniami robia náš nábytok nie len krásnym, ale aj funkčným. Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Adriana Grygarová
Adriana Grygarová
2023-03-06
Spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. môžem zhodnotiť vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, super komunikácia, dodržanie termínov. Kvalitne odvedená výroba a montáž kuchynskej linky.
Denisa Debrovská
Denisa Debrovská
2023-03-02
Dakujeme za krasnu kniznicu a barovu skrinku podla nasich predstav. Sme velmi spokojni.
Jakub Cupka
Jakub Cupka
2023-03-01
S prístupom, aj dodaným nábytkom zo Sharky Wood sme maximálne spokojní. Firma z pohľadu dizajnu do detailov vyhovela našim špecifickým požiadavkám. Mimoriadne oceňujem premyslené zhotovenie, v ktorom nevidieť žiadne nedokonalosti a tiež dôslednosť a trpezlivosť stolárov pri monžtáži, ktorá nebola vôbec jednoduchá. Určite odporúčam!
Martina Kontur
Martina Kontur
2023-02-28
Firma Sharky wood design je tím profesionálov, kt nám zabezpečil- vyrobil i namontoval nábytok navrhnutý architektkou do dvoch bytov a kancelárie. Naozaj skvelá spolupráca, príjemná komunikácia, vysoká kvalita a spoľahlivosť.
Martin Javorčík
Martin Javorčík
2023-02-28
Od začiatku, po koniec spolupráce išlo všetko hladko, komunikácia, obhliadka, návrh aj následná realizácia. Maximálna spokojnosť.
Zuzana Adameová
Zuzana Adameová
2023-02-28
Ďakujeme SHARKY WOOD DESIGN za užasné vstavané skrine. Hlavne za profesionálny prístup, komunikáciu, odborné rady a odporúčania pri návrhu. Skrine boli vyrobené a zmontované rýchlo, kvalitne. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam! 👍
Ondrej Stefanka
Ondrej Stefanka
2023-02-27
Profesionalna komunikacia super pristup. Velmi sme spokojni s vyrobou a montazou kuchynskej linky. Navyse kuchyna bola vyrobena na cas presne ako sme sa dohodli. Dakujeme

Kuchyňa ako srdce interiéru

Nie je žiadnym tajomstvom, že v tejto miestnosti strávime množstvo svojho voľného času. Preto by mal byť výber tej pravej kuchynskej linky na mieru, kľúčový. Odporúčame do kuchynskej linky zakomponovať aj naše štýlové osvetlenie, ktoré posunie vašu kuchyňu na vyššiu úroveň.

Konkrétne sa špecializujeme na: rohové kuchynské linky, kuchynské linky do L, kuchynské linky s ostrovčekom, vstavané kuchyne, ale aj moderné kuchyne na mieru s rôznym nadčasovým dizajnom. Hovoríme napríklad o betónovej kuchyni, čiernej kuchyni, prirodzene aj bielej kuchyni a antracitovej kuchyni na mieru.

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality