1. Návrh a vizualizácia

kuchynska linka navrh

Zubári patria medzi dôležitú súčasť našich životov. Sme teda radi, že sme mohli prevziať zodpovednosť za tento nesmierne významný projekt, ktorý už dnes slúži širokej verejnosti.

 

Všetky naše vízie sme ako obvykle po vzájomnej konzultácii pretvorili do 3D návrhov, ktoré v každom smere zodpovedali veľmi konkrétnym predstavám a požiadavkám nášho klienta. Kompletnú vizualizáciu sme navrhli v spolupráci s architektom úplne od základov, nakoľko jednotlivé miestnosti v budove boli nanovo vystavané z pôvodných kancelárskych priestorov.

 

Počas tohto projektu sme mysleli nielen na zhotovenie samotných štyroch ambulancií, ale aj na dôležitú sterilizačnú miestnosť, spoločnú kuchynku, šatníkovú miestnosť a sklad. Okrem nábytku v podobe vstavaných skríň, menších skriniek, poličiek či kuchynskej linky, sme boli postavení aj pred zadanie pripraviť stavebný priestor pre inštaláciu nábytku, čo obsahovalo prekryť všetky surové steny a rôzne rozvody vody, kanalizácie, elektriky, pripraviť plochy pre montáž veľkoplošných zrkadiel a montáž doplnkového LED osvetlenia.

2. Výroba a realizácia

komoda a zrkadlo na mieru

Ako sme už načrtli, náš tím sa podieľal na kompletnom vybavení nábytku pre rôzne miestnosti. Jednalo sa o spomínané štyri zubné ambulancie, ktoré sme sa snažili skompletizovať v minimalistickom štýle, aby v rámci celej chodby vytvárali jeden harmonický súlad a moderný dojem.

 

Samotná výroba nábytku prebiehala napriek našim prvotným obavám hladko. Pristupovali sme k projektu s chladnou hlavou, nakoľko použité materiály, vyrobené nábytkové zostavy a komponenty museli spĺňať prísne hygienické predpisy. Vo finále sme však docielili výborný výsledok. Presne taký, aký bol aj v predstavách zadávateľa.

 

Nevedeli sme sa spolu s majiteľom dočkať výsledku, ale naše šikovné ruky nenechali nikoho dlho čakať. Na Miletičovej ulici v Bratislave dnes stoja nové zubné ambulancie, na ktoré sme hrdí a ktoré už možno čoskoro navštívite aj Vy.

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality