1. Návrh a vizualizácia

navrh kuchyne do l

Nitriansky byt si zaslúžil ocenenie štýlového a nadčasového dizajnu. Tento projekt sa niesol v duchu čistých línií a moderných farieb. V rámci neho bola tvorcom návrhov a všetkých umeleckých nápadov – talentovaná architektka Lenka Bobeková.

 

V digitálnych 3D návrhoch sme sa držali funkčnosti celého objektu, pričom jeho hlavnú časť tvorila predovšetkým veľká kuchynská linka s bohatým úložným priestorom. Okrem technických vlastností, ktoré považujeme za kľúčové pri každom zhotovenom nábytku, sme do návrhu kuchynskej linky zakomponovali aj nadčasové vizuálne prvky v podobe špecifických poličiek na boku zostavy a jednou nad drezom.

 

Tento byt bol jeden z tých, ktorý disponuje spojenou obývacou miestnosťou s kuchynskou, a tak sme podľa toho zladili a technicky prispôsobili obývaciu stenu pri televízii, ktorá zahŕňala väčšie police. Súčasťou tohto projektu bola aj vstavaná skriňa v kúpeľni, ktorá príjemne oživila celkový dojem v miestnosti.

2. Výroba a realizácia

vyroba kuchyne nitra

Držíme sa hesla, že „detaily tvoria celok” a inak tomu nebolo ani počas výroby a samotnej realizácii konkrétnych kusov nábytku.

 

Každú jednu časť sme vyrobili s najlepším vedomím a svedomím. Všetky časti kuchynskej linky, ako aj obývacej steny a vstavanej skrini v kúpeľni, prešli povinnou vizuálnou kontrolou. A keďže sme boli vo finále nadmieru spokojný s výsledkom, nábytok sme bezpečne priviezli k zákazníkovi do nitrianskeho bytu.

 

Ako čerešničku na torte sme sa v rámci kuchynskej linky rozhodli pridať štýlové LED osvetlenie, ktoré výborne poslúži, ale aj navodí ten pravý nadčasový šmrnc. Kompletná realizácia vrátane montáže napokon prebehla bez akýchkoľvek pochýb a náš klient nám zanechal jednu fantastickú spätnú väzbu, ktorú si môžete prečítať nižšie.

 

Nezabudnite si pozrieť aj naše video z tejto realizácie:

Pri predstave komplikácií so zariaďovaním, ktoré s tým boli v minulosti spojené, som mal naozaj stiahnutý žalúdok z obáv, čo ma čaká. Našťastie bol SHARKY WOOD DESIGN dobrá voľba. Výborná komunikácia, kvalita, akú som očakával a hlavne, čo je v súčasnosti nezvyk, ešte aj termíny boli dodržané. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Karol Kontúr
Nitra

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality