1. Návrh a vizualizácia

Sme nesmierne radi, že sme mohli byť súčasťou ďalšieho kreatívneho projektu a svoje interiérové návrhy uviesť do praxe.

 

Hlavnou úlohou všetkých návrhov, ktoré sme tvorili pre tento byt, bolo uskutočniť príjemné a útulné prostredie s nadčasovým dizajnom pre ich majiteľov, preferujúci moderný štýl a eleganciu.

 

Na jeho celkovej vizualizácii sme si dali skutočne záležať, pričom sme vychádzali z predstáv a požiadaviek zákazníkov, a teda každý väčší aj menší kus nábytku bol navrhovaný detailne na mieru. Pri výbere dekorov sme zohľadňovali aj optické zväčšenie priestoru, ktoré sme dosiahli špecifickým výberom bielej, v kombinácii so svetlým drevom. Tento súlad sme zvolili pre všetky miestnosti, kvôli zjednotenému a oku lahodiacemu dizajnu.

 

Užší chodbový priestor sa po aplikácií dreva a bieleho dekoru výrazne opticky zväčšil, a tento krok sme postupne uskutočnili aj v obývacej miestnosti a spálni.

2. Výroba a realizácia

obyvacia stena na mieru

Dané vizuály všetkých miestností boli úspešne schválené majiteľmi, a tak sme sa mohli oficiálne pustiť do našej obľúbenej činnosti, ktorou je výrobná fáza. V nej sa už kompletné návrhy začínajú meniť na fyzický nábytok a náš úsmev z dobre odvedenej práce je len ťažko zakryť.

 

Priestor, kde sa celý tento proces začína uskutočňovať, je naša výrobná hala, ktorá disponuje modernými a overenými technológiami. S ich pomocou máme všetko plne pod kontrolou a ani najmenšie detaily nám v nej neuniknú.

 

Ďalším krokom, na ktorý sme sa nesmierne tešili, je samotná montáž nábytku. Začali sme v obývacej miestnosti, kde sme obývaciu stenu doplnili o štýlové a pútavé drevené lamely. Tento bytový doplnok v súčasnosti zdobí mnohé domácnosti a s určitosťou môžeme povedať, že zaujme pohľad každého hosťa, a zároveň dodá celej miestnosti ten pravý nadčasový šmrnc.

 

Drevené lamely sa vynímajú aj v spálni a oživujú celkový vzhľad miestnosti. A ako v spálni, tak aj v chodbe dominuje lesklá biela skriňa doplnená o praktický drevený dekor. Využitie poličiek alebo priestoru na sedenie je komfortom, ktorý majiteľom zaručene padne na úžitok.

S prácou firmy Sharky Wood Design som bol nadmieru spokojný. Od poradenstva a návrhu po samotnú realizáciu a montáž som sa stretával iba s profesionalitou a kvalitnou prácou podporenou skvelým prístupom. Vrelo odporúčam.

Peter Adame
Nitra

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality