1. Návrh a vizualizácia

Každý má vlastné predstavy o svojom vysnívanom bývaní. Na čom si však všetci domáci potrpia a určite sa na tom moho ľudí zhodne, je fakt, že pohodlie a komfort je základ domova.

 

Podľa týchto usmernení a línií sme navrhovali nábytok aj pre luxusný rodinný dom v Nitre. Najväčšiu časť domu, ktorú dotváral SHARKY WOOD DESIGN, bola na poschodí, konkrétne v prevedení viac ako 10 metrov širokej knižnice so zabudovanými skrinkami. Zamerali sme sa aj na ďalšiu časť chodby, ale tento raz na dolnom poschodí, kde sme navrhli praktickú skrinku s využitým priestorom na sedenie, doplnenú o dizajnový kúsok v podaní drevených lamiel a ostrovčekovú obojstrannú zásuvkovú skrinku s preskleným vrchom.

 

V rámci domu sme podľa vízií majiteľov prepracovali aj ďalší návrh, ktorý sa týkal skriniek pod televízorom, a to hneď dvojnásobne. Na mieste bolo treba začať realizovať návrh pre TV skrinku aj so zástenou do obyvačky a skrinku s posuvnými dverami a dubovými nožičkami do detskej izby, ktoré sme samozrejme zmerali a prispôsobili ich grafický návrh presne na mieru.

2. Výroba a realizácia

botnik na mieru

Všetky dekory, ktoré sme v dome navrhovali, sa tiahli do svetlejších farieb, najmä kvôli presvetleniu a zútulneniu celého domova. Striktne sme sa počas celého projektu držali predstáv domácich a tak sa tento vizuálny návrh mohol ihneď preniesť aj do reálneho priestoru, ale v prvom rade do našej výroby.

 

Na tejto realizácii sme pracovali v našich komplexne vybavených výrobných priestoroch, ktoré sa nachádzajú len pár metrov od našej kancelárie. Okrem toho, že sa v nich nachádzajú rôzne technologické zariadenia a pracovné náradie, nájdete v ňom aj veľmi zručných a poctivých majstrov, ktorým na vyrobenom nábytku skutočne záleží.

 

Najviac času sme vo výrobe, ale aj pri samotnej montáži venovali rozsiahlej knižnici, ktorá sa rozprestierala po celej dĺžke a výške v rámci chodbovej steny a ktorá si pri realizácii vyžadovala veľkú presnosť a precíznosť. Myslíme, že výsledok naozaj stojí za to, o čom svedčí aj spokojnosť majiteľov.

Našu spoluprácu s firmou SHARKY WOOD DESIGN s.r.o. hodnotím ako vysoko profesionálnu. Ich prístup, poradenstvo, komunikácia so zákazníkom, všetko bolo na vysokej úrovni. Dohodnutý termín vždy splnili. Ich práca je pedantná, vždy po sebe nechajú čisto. Určite sa môžete na nich vo všetkom spoľahnúť. Ak budem potrebovať ich služby v budúcnosti, s radosťou sa na nich obrátim. Určite vysoko odporúčam.

Martina Stumpel
Nitra

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality