1. Návrh a vizualizácia

Naše ďalšie kroky smerovali do rodinného domu v Nitre, kde sme mali za úlohu navrhnúť a vytvoriť moderný nábytok na mieru. Podľa predstáv a želaní našich klientov sme sa zamerali na elegantný dizajn a moderný štýl, ktorý sme využili v obývacej izbe a v kuchyni.

 

Pre moderný štýl je charakteristické to, že častokrát sú využívané prvky minimalizmu, ale aj inteligentné usporiadanie a rozloženie nábytku v domácnosti. Správne rozloženie nábytkových zostáv totiž pomáha opticky zväčšiť priestor a využiť ho v maximálnej miere.

 

Do rodinného domu v Nitre sme navrhli obývaciu stenu a kuchynskú linku na mieru práve v tomto populárnom štýle. Obývacia stena obsahovala závesnú skrinku pod TV, ktorú sme navrhli v čistej bielej farbe v kombinácií s drevo dekorom. Počas návrhu sme mysleli aj na praktické rozloženie skriniek, a tiež na dizajnové poličky v strede zostavy.

 

Kuchynskú linku sme navrhli pre majiteľov podľa ich vízie. Presnejšie sme sa zamerali na špeciálne odtiene dekorov, ktoré spolu vytvorili nádherný súlad a na druhej strane príjemný kontrast. Rozloženie kuchynskej linky sme navrhli tak, aby obsahoval čo najviac úložného priestoru a moderných prvkov.

 

2. Výroba a realizácia

kuchynska linka nitra

Po predstavách, víziách a návrhoch, prišla na rad realizácia. Naše 3D návrhy sme po schválení preniesli do výroby, kde sa celý proces realizácie začal. Náš tím dával pozor nielen na technológie a správne postupy, ale aj na celkový vzhľad vyrobeného nábytku, balenie a samozrejme aj na poriadok pri práci. 😊

 

Vyrobený a zabalený nábytok sme bezpečne prepravili s našou dodávkou na miesto realizácie. Následne sme mohli začať s montážou nábytku. Obývaciu zostavukuchynskú linku sme doplnili kovaním, úchytkami a pántami, kvôli jednoduchej a pohodlnej manipulácii.

 

Obývacia zostava obsahuje praktické a vzdušné rozloženie vnútorných skriniek, pričom v strede zostavy sme poličky prispôsobili aj menším rozmerom. Obývacia stena tiež obsahuje otvorené poličky v drevo dekore, ktoré dodali celému interiéru moderný a elegantný nádych.

 

Kuchynskú linku sme vyrobili na centimeter presne a dokonale zapadla do priestoru ako po technickej, tak po vizuálnej stránke. Jej predná časť obsahuje niekoľko vrchných skriniek, zástenu v rovnakom dekore ako je pracovná doska a rozsiahle spodné skrinky, ktoré sme prispôsobili kuchynským spotrebičom. Na spodnú aj vrchnú časť sme umiestnili príjemné LED podsvietenie v teplých tónoch.

 

Bočná časť kuchynskej linky obsahuje užitočný priestor na odkladanie potravín, zabudovanú chladničku a ďalšie spotrebiče. Ak sa vám páči náš vyrobený nábytok na mieru podporte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality