1. Návrh a vizualizácia

návrh nábytku na mieru jelenec

Je známe, že prírodné materiály v interiéri nikdy nevyjdú z módy. Môžeme sem zaradiť napr. kameň či drevo. Prvok dreva sa osvedčil aj v rámci realizácie komplexného nábytku pre rodinný dom v Jelenci. Majitelia nám povedali svoje predstavy interiéru, ktorý mal za úlohu zútulniť obývaciu izbu, predsieň a jedáleň.

 

Drevené prvky vždy vyvolávajú príjemnú a pohodovú atmosféru, pričom v rámci realizácie sme ich použili len striedmo, nakoľko sme ich z veľkej časti kombinovali s čistou bielou farbou. Na drevo dekoroch je skvelé to, že je možné ich skombinovať s ďalšími trendy dekormi (napr. čierna matná, prachová šedá, biela atď.), pričom budú pôsobiť moderne, štýlovo a harmonicky na každom nábytku.

 

Do grafického portfólia sme si pripravili hneď niekoľko 3D návrhov jednotlivých nábytkových zostáv. Tie boli pre majiteľov hotové do niekoľkých dní, pričom dané návrhy obsahovali: skrinku pod TV, vstavané poličky, lamelovú zástenu, jedálenský stôl, konferenčný stolík, komodu s úložným priestorom a zabudovanú knižnicu do steny.

 

2. Výroba a realizácia

nabytok do rodinneho domu

Skôr ako sme začali so samotnou výrobou a realizáciou, tak sme si s našimi klientmi dohodli prvotnú obhliadku priestoru. V rámci nej sme si stanovili presné rozmery ako 3D návrhov, tak aj reálnych nábytkových zostáv. Na základe nich sme vedeli vyrobiť presný nábytok na mieru, ktorý na mieste realizácie sediel ako uliaty a montáž bola o to rýchlejšia a efektívnejšia.

 

Za TV sme osadili dizajnové drevené lamely, pričom pravú časť obývacej zostavy sme navrhli a vyrobili tak, aby obsahovala otvorené poličky na prípadné dekorácie, či knižky. Spodná časť obývacej steny zahŕňala modernú skrinku v kombinácii dreva a bielej farby, ktorá je ako sme spomínali v TOP trendoch aj tento rok! 😊

 

Okrem toho je dnes v kurze aj kombinácia kovových prvkov s drevom, ktorú sme využili v podobe kovových nožičiek, či už v rámci veľkého jedálenského stola, konferenčného stolíka, ale aj širokej komody, ktorá sa nachádzala pri vstupe do domu. Projekt v blízkosti Nitry zahŕňal aj špeciálnu knižnicu, ktorú sme osadili do steny a ešte viac ju vyšperkovali LED podsvietením.

 

Páči sa vám výsledok? Nábytok na mieru si s nami dohodnete na tel.č. +421 903 250 028

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality