1. Návrh a vizualizácia

Grafický návrh bol pre realizáciu v Šali skutočne kľúčový, nakoľko odrážal všetky naše potrebné kroky do budúcna. Poďme sa ale postupne pozrieť na to, ako sme celý proces realizovali, a to od úplného začiatku.

 

Najskôr sa náš projekt uberal komunikačným smerom. Klient nás kontaktoval s konkrétnou požiadavkou na komplexné zariadenie priestoru v kuchyni a chodbe. Zamerali sme sa aj na základný nábytok, ktorý mal byť súčasťou obývacej steny. Dizajn v kuchyni a obývačke mal byť zhotovený v jednotnom dekore, pričom skriňa v chodbe mala celý priestor spestriť, avšak veľmi elegantným spôsobom, ktorý bude súčasne ladiť aj s celkovým vizuálom v dome.

 

Klientovi sa náš grafický návrh páčil a pre nás ostávalo už len jediné, a to striktne sa držať daného návrhu a špecifických predstáv majiteľov o jednotlivých častiach v tomto priestrannom interiéri.

2. Výroba a realizácia

kuchynska linka so spotrebicmi

Ako to už býva zvykom, presunuli sme sa z vizuálneho návrhu do reality a všetky konkrétne predstavy sa mohli presunúť k nám do výroby.

 

Hlavnú časť projektu tvorila kuchynská linka, ktorá bola súčasne doplnená aj o predelenie kuchynského priestoru. V rámci tejto časti bytu sme sa upriamili aj na vstavanú skriňu, ktorá docielila svoje praktické využitie a obohatila priestor aj o kuchynské spotrebiče.

 

Vstavanú skriňu na mieru, avšak s iným dekorom sme začali vyrábať a postupne realizovať aj v rámci chodby. Naša pozornosť sa ďalej upriamila na obývačku, konkrétne na priestor pod televíziou. Všetky dekory a materiály, ktoré sme pri výrobe použili boli z kvalitných a dlhodobo overených materiálov, spracovaných cez naše moderné technológie.

 

Poslednou fázou bola finalizácia nábytku, jej distribúcia, montáž a konečné odovzdanie tohto nového domova pre veľmi sympatických a milých majiteľov.

S prístupom SHARKY WOOD DESIGN som bola veľmi spokojná. Počas 3-mesačnej spolupráce som sa stretla len s príjemným prístupom, ústretovosťou, časovou dochvíľnosťou, ochotou robiť kompromisy a hľadania alternatív riešení k absolútnej spokojnosti zákazníka. Čo sa prevedenia týka, kvalita materiálu ako i spôsob prevedenia predčili moje očakávania. Páni mi pomohli z domu vyčarovať domov a z kuchyne sa stala moja najobľúbenejšia miestnosť v dome. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem ešte raz a zas.

Dominika Egriova
Šaľa

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality