1. Návrh a vizualizácia

nákres nábytku do obyvacky nitra

Vedeli by ste si predstaviť domov bez obývacej izby? Asi to bude ťažké, že? 😊 Obývačka je neodmysliteľnou súčasťou každého domova a keďže v nej radi trávime čas so svojimi blízkymi, oddychujeme pri dobrej knihe, či pozeráme svoj obľúbený film, je na mieste prispôsobiť jej dizajn našim predstavám.

 

K pohodliu v obývačke nám samozrejme prispeje aj kvalitný gauč, avšak v kombinácii s tým správnym nábytkom je o harmóniu a dokonalosť postarané. Tak tomu bolo aj v prípade tejto realizácie, kde sme vsadili na inšpiratívny štýl a vkus majiteľov.

 

Všetky časti nábytku sme navrhli v jednotnom drevodekore, ktorý celú obývačku presvetlil a dodal jej moderný nádych. Konkrétne sme sa zamerali na rozsiahlu knižnicu s otvorenými poličkami, praktickú vstavanú skriňu, zostavu na mieru pod TV a dizajnový konferenčný stolík.

 

2. Výroba a realizácia

knižnica na mieru nitra

Keďže sme pre nitriansky byt realizovali kompletnú obývaciu zostavu a majitelia boli s návrhom maximálne spokojní, neotáľali sme a ihneď sme sa pustili do našej obľúbenej výroby a realizácie. V rámci výroby sme sa striktne držali nášho 3D návrhu, kde sme mali vyznačené presné rozmery zostáv.

 

Obývačka na mieru už bola vyrobená a čoskoro hotová. Zostávalo už len opracovať hrany na vyrobených častiach, skontrolovať detaily a zabaliť nábytok tak, aby sa mu pri prevoze nič nestalo. Všetko napokon prebehlo podľa našich predstáv, a tak sme sa mohli pustiť do montáže nábytku.

 

Vyrobená obývacia zostava krásne ozvláštnila interiér a dodala veľké množstvo úložného priestoru do miestnosti. Dominantným klenotom tejto izby bola nepochybne knižnica, ktorá sa tiahla po celej bočnej stene, ale aj zostava pod televíziu, ktorá obsahovala viacero vnútorných skriniek a poličiek, či zaujímavú sklenenú vitrínu.

 

Vstavaná skriňa na mieru bola v tejto miestnosti taktiež výbornou voľbou, nakoľko nezabrala veľa priestoru a v domácnosti sa jej rozsiahly vnútorný priestor určite využije. Na záver celú obývaciu zostavu krásne doplnil konferenčný stolík, kde si môžu pri šálke dobrého čaju majitelia vychutnať ich obľúbenú knihu z novej knižnice.

Chcela by som vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom všetkých pracovníkov Sharky Wood Design a tiež s rýchlosťou a kvalitou výroby nábytku do obývacej izby.

Eva Szabová
Nitra

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality