1. Návrh a vizualizácia

Ďalší projekt, do ktorého sme sa pustili s veľkým nadšením sa tentokrát týkal konkrétnej miestnosti v rodinnom dome. Na svoje si prídu aj milovníci vkusného bývania, ktorí vo vyrobenom nábytku preferujú prírodné drevené prvky. Poďme ale od začiatku…

 

Majitelia nového domu nás najskôr oslovili s požiadavkou, na moderné zariadenie spálni, ktoré má predovšetkým disponovať svojim praktickým využitím. Na základe získaných informácií a konkrétnych predstáv sme si všetko podrobne premysleli a naše vízie pretvorili do kreslenej podoby.

 

V grafickej vizualizácii sme použili 3D návrh priestoru, kde dominovala vstavaná skriňa so zabudovanými poličkami a výsuvnými zásuvkami. V rámci tejto miestnosti sme sa ďalej upriamili na nočné stolíky pri posteli a zástenu, ktorá bola takzvanou čerešničkou na torte tohto celého projektu.

2. Výroba a realizácia

Po konzultácii s našimi sympatickými klientmi sa 3D návrh mohol začať ihneď realizovať, nakoľko obdržal len pozitívne ohlasy.

 

Nábytok na mieru vyžadoval maximálnu precíznosť a sústredenosť v každom jednom kroku, ktorý sme podnikli. Po detailnej kontrole vyrobeného nábytku v našej dielni sa mohlo všetko oficiálne presunúť do spálni v rodinnom dome, kde nás čakala následná montáž.

 

Počas finálnej realizácie sme vstavanú skriňu doplnili o svetelné doplnky podľa požiadaviek majiteľov, čo dodalo celej miestnosti luxusnú a zároveň príjemnú atmosféru. Pohľad na kompletne skonštruovaný nábytok v spálni nás, ale i majiteľov veľmi potešil, nakoľko k sebe dokonale ladil vďaka vzhodne zvolenej modernej kombinácii dekorov.

Zariaďovanie spálne, ako oázy pokoja a oddychu, bolo pre nás mimoriadne dôležité. Utvrdila som sa, že lepšiu spoločnosť na dodanie nábytku sme si nemohli vybrať. Celý proces prebiehal hladko tak, ako majú uvedené na stránke. Všetok nábytok krásne sedí a ladí. V čom sme si neboli istí, dobre a vhodne nám poradili.  V prerábke domu budeme určite pokračovať so SHARKY WOOD DESIGN.

Katarína F.
Nitra

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality