1. Návrh a vizualizácia

navrh kuchyne na mieru

Dizajn pre byt v Nitre sme navrhli v jednotných trendy farbách, pričom celému interiéru a jednotlivým miestnostiam dodali veľmi čistý a svetlý dojem. Počas tohto projektu bola tvorcom všetkých návrhov šikovná architektka Lenka Bobeková, ktorá zariadila aj ostatný nábytok v bytoch.

 

Každý grafický návrh obsahoval detailné zábery na vonkajšiu, ale i vnútornú časť nábytku, vrátane pántov a ďalších dôležitých detailov, ktorých sme sa už pri samotnej výrobe striktne držali. Vráťme sa ale späť na naše 3D návrhy.

 

Pri tomto projekte ich bolo navrhnutých pomerne dosť, keďže sme sa zamerali na hneď niekoľko miestností. Celkový dizajn a konkrétny nábytok bol navrhovaný presne na mieru, odvíjajúci sa od veľkosti objektu.

 

Naše a klientove vízie sa náramne dopĺňali a začali sme tou najhlavnejšou časťou, ktorá sa týkala kuchyne. Pracovnú dosku sme zvolili v drevo dekore a ostatné prvky sme prispôsobili modernému dizajnu. Ďalej sme sa zamerali na obývaciu stenu so skrinkou pod televíziou a štýlovými atypickými poličkami, ale aj na dve chodbové zostavy či veľkú šatníkovú skriňu v spálni.

2. Výroba a realizácia

kuchyna na mieru nitra

Každý jeden nábytok si vyžadoval špeciálnu pozornosť a keďže nie sme z tých, ktorí by svoju prácu odflákli, ale naopak dbáme na precíznosť a presnosť pri práci, tak už samotný vyrobený nábytok sa nám na mieste realizácie montoval ako po masle. Svoju zásluhu v tom má celý náš tím, vrátane našej architektky a šikovných montážnikov.

 

Najskôr sme sa pustili do montáže kuchynskej linky, ktorá disponuje veľkým úložným priestorom, vstavanou elektrickou rúrou a zabudovaným LED osvetlením. Postupne sme sa presunuli do obývačky, kde sa už dnes dokonale vyníma naša skrinka vyrobená na mieru spolu s poličkami nad televíziou.

 

Ďalšou dôležitou časťou boli vstavané chodbové zostavy. Jednu z nich sme prispôsobili aj otvorenou časťou na sedenie, ktoré je v súčasnosti veľmi populárne a praktickými poličkami z bočnej strany. Druhá zostava disponuje z vnútornej časti širokým úložným priestorom, pričom z tej vonkajšej strany sú zabudované šikovné menšie poličky.

 

Na záver náš projekt pokračoval do spálni, kde sme skonštruovali veľkú šatníkovú skriňu, podľa našich a klientových vízií. Každý prvok sme na mieru osadili a nenechali nič na náhodu. Táto časť ako aj ostatné sa spolu nádherne dotvárajú a dizajn celého bytu dnes pôsobí uceleným moderným dojmom.

 

Video z realizácie si môžete pozrieť tu:

Pri predstave komplikácií so zariaďovaním, ktoré s tým boli v minulosti spojené, som mal naozaj stiahnutý žalúdok z obáv, čo ma čaká. Našťastie bol SHARKY WOOD DESIGN dobrá voľba. Výborná komunikácia, kvalita, akú som očakával a hlavne, čo je v súčasnosti nezvyk, ešte aj termíny boli dodržané. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Karol Kontúr
Nitra

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality