1. Návrh a vizualizácia

navrh kancelarie

Prostredie, v ktorom pracujeme, sa častokrát odzrkadľuje aj na našom pracovnom výkone. Preto je nesmierne dôležité zakomponovať tie správne vizuálne prvky do celkového vzhľadu miestnosti a navodiť tak požadovaný efekt s výnimočnou atmosférou.

 

Na začiatok by sme radi spomenuli, že tento projekt vznikol v spolupráci s firmou R & M WOOD, za čo sme nesmierne vďační. Ako sa hovorí „spolu sme silnejší“ a inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Veď posúďte sami.

 

Ako je už zvykom, v rámci realizácie sme najskôr začali s 3D návrhmi jednotlivých miestností. V prvom rade sme sa sústredili na dominantnú kanceláriu so stolíkmi a vstavanými zostavami na mieru, ktoré disponovali dizajnovými policami a širokým úložným priestorom na oboch stranách v miestnosti.

 

Okrem toho sme v ďalších dvoch menších kanceláriách navrhli originálne zostavy nábytku, konkrétne v podobe dizajnových stolíkov, na mieru prispôsobených skriniek a modernej zásteny za TV. Grafický 3D návrh sme skonštruovali aj pre spoločný kuchynský priestor a chodbový šatník.

 

2. Výroba a realizácia

vstavana skrina do kancelarie

Máme radi presnosť, detaily a originalitu pri práci. Každý projekt, na ktorom pracujeme, je jedinečný a podľa toho je potrebné uspôsobiť aj konkrétny dizajn, návrhy a samotnú výrobu s realizáciou.

 

Všetky zostavy sme vyrobili podľa grafických vizualizácií na mieru, pričom to samozrejme mal v prvom rade odsúhlasiť aj náš klient. S tým však neboli najmenšie problémy či pochybnosti. Pustili sme sa teda s radosťou do ďalšej fázy.

 

Začali sme výrobou jednotlivých kancelárií. Ako sme už spomínali vyššie, je nesmierne dôležité, aby sme do priestorov vniesli pohodovú atmosféru, kde bude daný človek pracovať s radosťou. Pri zostavách sme preto zvolili aj farebné dekory, ktoré “zbúrali“ jednotvárnosť a vniesli do miestností isté osvieženie.

 

Tieto dekory sme skombinovali s bielymi, čiernymi a drevenými prvkami, pričom spolu dotvárajú nádherný harmonický súlad. Kuchyňu sme okrem pracovnej dosky zladili do čisto bielych tónov, kvôli elegantnosti, štýlu a optickému zväčšeniu miestnosti. Šatník na chodbe sme vyrobili na mieru aj s praktickými poličkami v drevodekore, ktoré sa hneď z príchodu postarajú o výborný “prvý dojem“.

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality