1. Návrh a vizualizácia

dubova postel hodrusa hamre

Páči sa vám nábytok z masívu? Ak ste jeho veľkými priaznivcami tak, ako my, potom si určite prečítajte nasledujúce riadky až do konca. 😊 Zároveň vám dávame do pozornosti, že NÁBYTOK Z MASÍVU na mieru si môžete u nás objednať aj vy! Späť ale k našej realizácii.

 

Posteľ z pravého nefalšovaného dubu sme nedávno navrhli a zrealizovali pre jednu útulnú chatu na strednom Slovensku. Postup a vízie sme mali do detailu premyslené už po prvotnej konzultácii s klientom. Požiadavka bola jasná. Posteľ mala byť praktická a flexibilná, pričom nemala zaberať veľa priestoru v miestnosti.

 

V spolupráci s majiteľmi sme vymysleli 3D návrh, ktorý obsahoval všetky spomínané požiadavky vyššie. Dubovú posteľ sme zakomponovali v rámci šatníkovej skrine na mieru, ktorá obsahovala zabudované nočné stolíky, poličky, skrinky, a samozrejme aj masívnu dubovú posteľ.

2. Výroba a realizácia

dubová posteľ s LED podsvietením

Na výrobu a realizáciu samotnej postele sme sa veľmi tešili. Počas realizácie nás fascinovala myšlienka, ktorá môže byť inšpiráciou aj pre váš domov, či chatku. Posteľ bola totižto vymyslená tak, aby cez deň spĺňala charakter vstavanej skrine a odkladacieho priestoru, pričom v noci sa premenila na oázu pohodlného a kvalitného spánku.

 

Do masívnej dubovej postele sme zakomponovali mechanizmus, ktorý sa rýchlo, komfortne a jednoducho ovláda. Majitelia sa tak nemusia trápiť s váhou postele a jej sklápaním. Celý proces rozloženia a zloženia postele je ľahký a pohodlný.

 

Vyrobený nábytok z masívu sme následne previezli do obce Hodruša Hámre a začali s jej montážou. Všetky vyrobené časti nám do seba krásne zapadli a ako čerešničku na torte sme celú realizáciu obohatili o LED osvetlenie, ktoré pridá miestnosti, ale aj celej chate čaro útulného a moderného bývania.

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality