1. Návrh a vizualizácia

navrh detskej izby na mieru nitra

Deti rastú ako z vody, a tak je prirodzené, že sa s postupom času mení aj ich vkus, potreby a želania, ktoré súvisia s novou detskou izbou. Do popredia sa dnes dostáva moderný štýl a sviežosť, pričom tieto dve dominantné vlastnosti nemohli chýbať ani počas realizácie v Šali.

 

Majitelia vsadili na minimalistické farby v kombinácii s drevom. Toto harmonické spojenie je dnes IN a nemohli si vybrať lepšie. Prírodné prvky sa totižto v rámci interiérového dizajnu dostali výrazne do popredia, vďaka čomu navodzujú čarovné a nefalšované teplo domova.

 

Po konzultácii a vymeraní priestoru sme začali pracovať na vizuálnom návrhu. 3D vizualizácia detskej izby dopadla presne podľa našich predstáv. Tie korešpondovali aj s názorom majiteľov. Mohli sme sa teda veselo pustiť do samotnej výroby detského kráľovstva na mieru.

2. Výroba a realizácia

nabytok do detskej izby v nitre

Po celý čas sme brali ohľad na vzdušnosť priestoru a podľa toho sme prispôsobili aj jednotlivé časti nábytku. Začali sme dominantou celej izby, konkrétne šatníkovou skriňou. Tú sme vymysleli tak, aby obsahovala dostatok úložného priestoru, ale na druhej strane aby mala aj voľnú časť, kde sme zakomponovali dizajnové a praktické poličky spolu s linkou.

 

Tým, že sme do projektu zahrnuli spomínanú linku v drevo dekore, sa celý priestor detskej izby krásne  predĺžil. Samozrejme sme nevynechali ani zásuvky a poličky, ktoré sa nachádzajú v spodnej časti a budú mať svoje využitie aj do budúcnosti. Čierny obklad na stenu vo finále dotvoril dokonalý kontrast a súlad so zvyškom nábytku.

 

Okrem toho sme v rámci detskej izby vyrobili a skonštruovali nábytkovú zostavu pod TV, parapety a ďalšie poličky. S celým projektom sme mimoriadne spokojní, nakoľko dopadol presne podľa požiadaviek a kritérií majiteľov. Ich spokojnosť je pre nás tou najlepšou vizitkou.

Galéria

Slide «Suspendisse condimentum scelerisque enim
tincidunt feugiat. Vestibulum ultrices
imperdiet augue»
We follow the trends

of world interior design and
bring them to reality